Tellimuse töötlemise aeg

Tellimuse töötlemise aeg

Kohe pärast tellimuse esitamist saadetakse teile e-kiri, mis kinnitab teie tellimust. Sellest hetkest alates, sõltuvalt teie valitud makseviisist, käsitleme teie tellimust kui esitatud. Makstud tellimusi töödeldakse kohe, millele järgnevad järelmaksuga tellimused. Tellimused, mille eest on tehtud ettemaks, ootavad, kuni makse on meie kontole laekunud; makseta tellimusi ei töödelda ega valmistata. Pange tähele, et me hoiame teid kursis oma töö edenemisega.

 

Pakendi kättesaamise tähtaeg = lähetamise tähtaeg + tarneaeg

Lähetamise kuupäev tuleneb toodete kättesaadavusest ja valitud makseviisist, tarneaeg aga sõltub valitud tarneviisist.

 

Toote kättesaadavus

Iga toote juures on märgitud väljasaatmise tähtaeg, mis kirjeldab, millal saame tooted välja saata - 24 tunni ja 7 tööpäeva vahel. Pakkumine, mida me esitame veebilehel, on meil laos, kuid võib esineda ajutine puudus, mis on põhjustatud mittestandardsest ostust või muudest juhuslikest sündmustest, mida ModernBhp ei saa kontrollida, millisel juhul võib tegelik tarneaeg ulatuda maksimaalselt 14 tööpäevani. Kullerfirmade tavapärane tarneaeg on 24 tunni ja 2 tööpäeva vahel, alates päevast, mil kaup kullerfirmale üle antakse.

Kui tellite rohkem kui ühe toote, kohandatakse kogu tellimuse tarneaeg pikima tarneajaga toote järgi. Tellimust on võimalik täita etapiviisiliselt - selleks võtke meiega ühendust või kirjutage tellimuse kommentaaridesse vastav märge.

 

Makseviis

Elektrooniline makse Dotpay ja PAYU - kõige mugavam ja kiirem viis tellimuse töötlemiseks. Tööajal kantakse raha meie kontole tavaliselt kohe.

Maksmine pangaülekandega - tellimuse töötlemisaeg sõltub makse laekumise hetkest. Sõltuvalt pangast võtab see tavaliselt kuni kaks tööpäeva. Kontonumber, millele peaksite makse tegema:


maksed eurodes : MBank 17 1140 2091 0000 3435 2300 1002

Maksmine kauba kättesaamisel - kiireim makseviis, mis võimaldab tellimuse koheselt realiseerida. Pange tähele, et selle eest tuleb tasuda ka täiendavad tarnekulud.

" maksevormid

 

Tarne vorm

Kullerfirma võimaldab tellimuse kätte toimetada tavaliselt 1-2 tööpäeva jooksul alates saatmisest.

 

Üles
Shop is in view mode
Näita täisleheküljelist versiooni
Sklep internetowy Shoper Premium